DostawaDostawa gratis - przy zamówieniach powyżej 150 zł

Informacje ogólne:

Zamówienia wysyłamy kurierem, poprzez paczkomaty InPost, opcję "Odbiór w punkcie" (placówki Poczty Polskiej, stacje benzynowe Orlen, punkty RUCH, sklepy Żabka i Freshmarket - placówki Poczty Polskiej także za pobraniem) oraz odbiór osobisty w dwóch punktach: salon "Clarks" w Galerii Mokotów w Warszawie i w naszym magazynie w Jabłonnie k. Warszawy ul. Modlińska 248 (tylko po wcześniejszej przedpłacie).

W przypadku wybrania opcji „Odbiór osobisty” (Magazyn lub salon "Clarks" - Galeria Mokotów w Warszawie) prosimy oczekiwać na telefoniczne i mailowe potwierdzenie możliwości odbioru zamówienia (maksymalnie do 48 godzin – dni robocze):

  • Magazyn – Jabłonna (k. Warszawy), ul. Modlińska 248
  • Galeria Mokotów – Warszawa, salon „Clarks” (poziom 0)

Szczegóły dostawy:

  • zamówienia realizowane są do 24 godzin od momentu otrzymania zamówienia podczas dni roboczych
  • na e-mail podany podczas składania zamówienia wysyłamy informację o nadaniu przesyłki
  • wszystkie przesyłki wysyłamy odpowiednio zabezpieczone, ale rekomendujemy sprawdzenie stanu paczki w obecności kuriera lub po jej otrzymaniu w innej formie (paczkomat, poczta)
  • dowód zakupu (faktura czy też paragon) dołączamy do wysyłanego towaru i w przypadku jego braku prosimy o zgłoszenie do nas tego zdarzenia (sklep@bestsport.com.pl)
  • zwrotu zakupionych towarów można dokonywać do 100 dni od daty ich odbioru przesyłając je do nas do nas wraz z wypełnionym formularzem zwrotu:

Best Sport Sp. z o.o.
Ul. Modlińska 248
05-110 Jabłonna


Koszt i sposób dostawy:

Płatności on-line, przelew tradycyjny:

Paczkomat
12,00
Kurier
12,00
Odbiór w punkcie*
12,00
Poczta Polska
12,00
Odbiór osobisty
0,00
powyżej 150 zł
dostawa gratis

Płatności za pobraniem:

Paczkomat
15,00
Kurier
15,00
Odbiór w punkcie**
15,00
Poczta Polska
15,00
powyżej 150 zł
dostawa gratis

*Odbiór w punkcie

Usługa pozwalająca na zamówienie przesyłki oraz jej odbiór w ponad 4100 placówkach Poczty Polskiej, na ponad 1000 stacjach ORLEN,1500 punktach RUCH oraz w sieci sklepów Żabka i Freshmarket po wcześniejszym jej opłaceniu. Zamawiając przesyłkę z odbiorem w placówce Poczty Polskiej można skorzystać z opcji „płatność gotówką przy odbiorze”. W pozostałych przypadkach (ORLEN/RUCH/Żabka i Freshmarket) jest możliwość odbioru tylko po wcześniejszym uregulowaniu należności za zakupione buty.

**Odbiór w punkcie za pobraniem (tylko placówki Poczty Polskiej